Yüz Masaj Yağları

doğru yüz masajı

Yüz masajı yağları masajın uygulanacağı kişinin cilt tipine göre belirlenmektedir. Masajın etkisini arttıran aromatik doğal yağların doğru seçimi çok önemlidir. Bunun için merkezimizde öncelikle cilt tipiniz öğrenilmektedir. Bu şekilde masajda kullanılacak yağ belirlenmektedir. Yüz masajı daha genç bir cilde sahip olmak isteyen kişilerin tercihidir. Merkezimizde bulunan sertifikalı masaj terapistlerimizin uygulayacağı masajlarla kırışıklıklardan ve sarkmalardan kurtulmak da mümkün olmaktadır.

Yüz masajını genç yaşlardan itibaren yaptırmaya başlayan kişilerde kırışık oluşumu ve sarkmalar da önlenmektedir. Masaj ile kan dolaşımı artmakta cilt kendini yenilemektedir. Daha genç ve parlak bir cilt ile kişinin kendini daha iyi hissetmesi mümkün olmaktadır. Bu masajın maksimum etkisinin olması için uzman terapistler tarafından uygulanması gerekmektedir. Masaj sırasında kullanılacak yağlarda cildin yenilenmesinde etkili olmaktadır.

Yüz Masajı Nasıl Yapılır?

Yüz masajı nasıl yapılır şeklinde araştırma yapan kişiler bunun çok özel bir masaj türü olduğunu görebilmektedirler. Yüzün her bölgesine farklı dokunuşlarla masaj uygulanmalıdır. Masaj sırasında kişi masaj yatağına uzanarak rahat bir pozisyon almalıdır. Oda sıcaklığının doğru ayarlanması da kişinin kendini rahat hissetmesi için önemlidir. Terapist kişinin yanında durmakta yüze dairesel hareketlerle masaj yapılmaktadır. Dairesel hareketler mutlaka yukarı doğru olmalıdır.

Yüz masajında aşağı doğru hareketler yapılması sarkmalara neden olabilmektedir. Masajın yumuşak hareketlerle yapılması gerekiyor. Yapılacak baskının şiddetini uzman terapistler doğru şekilde ayarlamaktadırlar. Masaj hizmeti veren otel olarak uzman terapistlerimiz en fazla etkiyi sağlayacak şekilde yüz masajını sizlere uygulamaktadırlar.

Bakırköy Spa ve Masaj Hizmeti Veren Otel

Bakırköy spa ve masaj hizmeti veren otel olarak bizler bir adım kadar yakınınızdayız. Spa ve masaj için alacağınız randevuyla kendinizi şımartacağınız özel anlar yaşamanızı sağlamaktayız. Elit hizmetimizle merkezimizde kendinizi yenileyebilir, kişisel bakımınızı yaptırabilirsiniz. Sertifikalı uzmanlarımızın yapacağı masajlar ile daha genç, fit, zinde bir görünüme sahip olabilirsiniz. Büyük şehirde yaşamanın getirdiği stresten kurtulabilirsiniz.

Masaj gibi merkezimizde bulunan Türk hamamı, sauna, kar çeşmesi ve buhar odası da stresten kurtulmanızda, arınmanızda zinde bir bedene sahip olmanızda etkilidir. Nezih bir ortamda güler yüzlü ekibimizle müşterilerimize kaliteli hizmeti uygun fiyatlarla sunmaktayız. Spa ve masaj hizmeti veren merkezimizden randevuyu sitemiz üzerinden alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.