Thai Masajı Hizmeti Veren Oteller

thai masajı

Thai masajı hizmeti veren oteller son zamanlarda oldukça fazla ilgi görmektedirler. Uzak doğu menşeili olan bu masajın çok faydalı olması ilginin artmasında etkili olmaktadır. Spa ve masaj hizmetlerini sunduğumuz merkezimizde uzman terapistlerimiz tarafından thai masajı uygulanmaktadır. Sertifikalı terapistlerimiz tarafından uygulanan masaj ile kişi sadece bedenen değil ayrıca zihnen de sağlıklı, mutlu ve huzurlu hissetmektedir.

Yoğun iş hayatı, stres, yorgunluk İstanbul’un kalabalığı artık sizleri yorduysa bunlardan kurtulmak için kendinize zaman ayırarak spa ve masaj merkezimize gelebilirsiniz. Buranın canlandırıcı, sıcak ve nezih ortamında adeta yeniden doğmuş gibi hissedebilirsiniz. Size özel sunulan hizmetimiz ile kendinizi ayrıcalıklı hissedecek ayrıca kendinizi şımartmanın mutluluğunu yaşayacaksınız. Thai masajı yaptırdıktan sonra iç huzurunuz artacak daha esnek ve sağlıklı bir bedene sahip olacaksınız. Thai masajını tek başına yaptırabileceğiniz gibi İsveç masajı ile birleştirebilirsiniz.

Masaj ve Spa Hizmeti Veren Otel

Masaj ve spa hizmeti veren otel olarak bizler müşterilerimizin konforlu bir ortamda adeta İstanbul’dan çok uzaklaşmış gibi huzuru ve dinginliği bulmasını sağlıyoruz. Masaj ile olduğu gibi merkezimizde bulunan Türk hamamı, buhar odası, sauna ile de stresten arınabilir, yeniden doğmuş gibi hissedebilirsiniz. Ayrıca kişisel bakım için ihtiyaç duyduğunuz yüz ve cilt bakımı, kuaför, bay bayan ağda hizmetlerimizden de yararlanabilirsiniz.

Spa ve masajın faydaları bir kerede görülmeye başlanmaktadır. Bu şekilde elde edilen zinde ve sağlıklı beden ile çok daha başarılı olmanın sonunda masaj ve spa kişinin hayat rutininde kendine yer bulmaktadır. Tek başına bu hizmetlerden yararlanabilir ya da sevdiklerinizi mutlu etmek için onlarında merkezimize gelmesini hediye kartlarıyla sağlayabilirsiniz. Spa ve masaj hizmetlerinden yararlanmak için randevuyu sitemiz üzerinden bizimle iletişime geçerek alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.