Taksim Masaj Hotel

taksim masaj

Taksim Masaj Hotel
Günlük hayatımızda birçok stresle ve yorgunlukla başa çıkmak zorunda kalırız. Günün yoğun temposundan uzaklaşarak üzerimizdeki gerginlikten kurtulmak için güzel bir masaja ihtiyaç duyarız. Talep ettiğiniz tüm masaj türlerinin uygulanabildiği Taksim masaj ve spa merkezi hijyen konusunda da son derece hassas şekilde müşterilerine güven verir. Alanında uzman masörler gerilmiş kasların gevşemesi için çaba sarf eder, müşterilerin rahatlamış şekilde evlerine dönmelerini sağlar. Böylece günün yoğun temposunu geride bırakmış, huzurlu bir şekilde hayatın akışına kendinizi kaptırmış olursunuz.
Taksim Masaj ve Spa Merkezi Masaj Türleri
Yavaş dokunuşlarla yumuşak şekilde tüm vücuda uygulanan aroma terapi masajı ile kendinizi yeniden doğmuş gibi hissedeceksiniz. Söz konusu masajda kullanılan Akdeniz bitki özlerinden elde edilen aromatik yağlar ile ten ve ruh rahatlığını yakalayacaksınız.
Yoğun iş temposunun gereği olarak belli meslek gruplarında uzun süre ayakta kalmak zorunda kalınabiliyor. Bu kapsamda ayaklarımızın da iyi bir masaja ihtiyacı oluyor. Özel masaj tekniği kullanılarak yapılan ayak refleks bölge masajı ile ayaklarınıza yoğun şekilde masaj yapılır. Ayaklarda bulunan refleks bölgelerine ulaşılarak tüm vücuttaki organlara ulaşılır, tarifi imkânsız bir rahatlama sağlanır.
Taksim masaj ve spa merkezi masaj türlerinden birisi de green tea bakımıdır. Yeşil çayın kimyasında bulunan yaşlanma karşıtı bileşenler kullanılarak yapılan bakım türü vücudun ve ruhun uzun vadede genç kalmasını sağlar.
Taksim Masaj Güzellik Merkezi
Merkezimizde bulunan masaj tekniklerinden birisi de Japonya’da geleneksel tedavi sanatlarından olan Shiatsu masajıdır. Japonca’da parmak tazyiki anlamına gelen Shiatsu adından da anlaşılacağı gibi parmak uçlarından başlanarak uygulanan bir masaj şeklidir.
Relax masajı, vücudun rahatlamasını sağlayan teknikler kullanılarak icra edilir. Bu masaj ile sinirler rahatlatılır ve derinlemesine bir huzur bulunması hedeflenir. Klasik masaj uygulaması ise stres giderici ve kas gevşetici bir masaj şeklidir. Kaslara yönelik yapılan bu masaj türü uyarıcı bir masaj olma özelliği de taşır.
Her kadın güzel olmak ve güzel kalmak ister. Bu alanda da müşterilerine arzu ettikleri konforu yaşatan Taksim masaj güzellik merkezi ile hem bedeninizi hem de ruhunuzu şımartabilirsiniz. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.