Spa  Hizmeti Veren Otellerde Verilen Spa Türleri Nelerdir ?

spa türleri

Spa hizmeti veren oteller Son yıllarda bazı otellerin bünyesinde yer almaya başlayan ve yaz-kış hizmet veren SPA merkezleri misafirlerini tatillerinde hem dinlendiriyor, hem de stresten arındırıyor. Masajdan değişik tüm terapilere kadar birçok farklı hizmetin bulunduğu SPA merkezleri sizi günlük hayatın stresinden, koşturmacasının verdiği gerginlik ve telaştan uzaklaştırır ve de rahatlatır Günlük ya da paket olarak uygulanan programlar eşliğinde hem normal zamanların hem de tatilin keyfi SPA otellerinde mükemmel yaşanıyor.

SPA özelliğini yaşatan tüm oteller sundukları hizmet ve deneyimli masör ekipleriyle konuklarını ağırlıyor. SPA ile enerji depolayın. Özellikle Uzak Doğu kültürünün izlerini taşıyan bir mimariye sahip SPA merkezleri yapılışlarındaki inceliklerinden, kullanılan ürünlere kadar her bir ayrıntıyı bu konseptle yaşatıyor Misafirler SPA ile tanışıp içine girdiklerinde gizemli, sağlık dolu, huzur içinde bir dünyaya adım atmış oluyor.

SPA Türleri

SPA türleri hizmeti sunan oteller sundukları hizmetin kapsamına göre farklı şekillerde olarak adlandırılan otellerde, SPA hizmetleri konaklama ve gezilerle ek hizmet olarak sunuluyor. Ağırlıklı olarak SPA hizmetinin sunulduğu bölgelerde programlarına, SPA mutfağı, fitness ve eğitimi gibi hizmetleri de çalışmalarına ekleyen tesislerden bahsediyoruz.

Bu Otellerin bünyesinde bulunan SPA merkezlerinin bir diğer özelliği de cilt l bakım hizmetleri. Cilt ve yüz bakımı, bitki ya da bal banyoları, çamur,  manikür, pedikür uygulamaları ve sayamayacağımız kadar çok ve renkli uygulamalardan bazıları bunlardır

Jeotermal Sular

Jeotermal Sular oldukça değerli ve önemli konulardan biri. Uygulanan hizmetlerden özellikle masaj uygulamaları Uzak Doğu’dan gelen masör ve masöz uzmanlar tarafından uygulanır. Bunun dışında vücudun değişik yerlerine uygulanan harika bakımlar da deneyimli cilt bakım uzmanları ve uzman terapistler tarafından uygulanıyor. Gündelik hayatın verdiği tüm sıkıntılardan arınmanız için enfes uygulamalar sizi bekliyor.

Çok geniş kapsamlı SPA merkezine sahip olan bu otellerin bazılarında bulunduğu bölgeye uygun termal kaynaklar üzerinde yer alıyor. Bu oteller, jeotermal suyun doğal olarak sahip olduğu iyileştirici özellikleri SPA’larında misafirlerine alternatif tedaviler sunuyor ve uyguluyorlar. Bizlere site üzerinden hemen ulaşarak spa ve masaj hizmeti için randevu alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.