Masaj ve spa hizmeti veren oteller

masaj ve spa hizmeti veren oteller

Masaj ve spa hizmeti veren oteller sağlıklı yaşamaya önem veren bazı otellerin bünyesinde yer alan SPA merkezleri  bu özellikleri ile tatiller ya da normal zamanlarda konukları  hem dinlendiriyor, hem de stres ağrı ve ruh sıkıntısından arındırıyor. Masajdan değişik tüm terapilere kadar birçok farklı hizmetin bulunduğu SPA merkezleri sizi günlük hayatın stresinden, koşturmacasının verdiği gerginlik ve telaştan uzaklaştırır ve de rahatlatıyor. Seanslar Günlük ya da paket olarak uygulanan programlar ile hem normal zamanların hem de tatilin keyfi SPA otellerinde mükemmel .

SPA ile enerji depolayın. SPA özelliğini sonuna dek yaşatan tüm oteller sundukları hizmet ve deneyimli masör ekipleriyle konuklarını ağırlıyor. Uzak Doğu kültürünün izlerini taşıyan bir mimariye sahip olan SPA merkezleri incelikleri, kullanılan ürünlere kadar her bir ayrıntıyı bu özellikleriyle yaşatıyor SPA ile tanışan kişiler yeniden doğmuşçasına hem  gizemli, hem de sağlık dolu, huzur içinde bir dünyaya adım atıyorlar.

SPA Çeşitleri

Spa çeşitleri  bu hizmeti kesintisiz  sunan otellerde verdikleri bu eşsiz  hizmetin kapsamına göre farklı şekillerde adlandırılıyor. SPA hizmetleri konaklama ve gezilerle ek hizmet olarak sunulur.

Bu Otellerin bünyesinde bulunan masaj ve spa hizmeti veren otellerde  SPA merkezlerinin bir diğer özelliği de cilt için bakım hizmetleri. Cilt ve yüz bakımı, bitki ve bal banyoları, manikür, pedikür uygulamaları çamur, kil ve benzer pek çok faydalı sayamayacağımız kadar farklı, değerli uygulamalar bulunuyor.

Jeotermal Sularla Tedavi

Jeotermal sularla tedaviçok önem taşıyor. Uygulanan hizmetlerden özellikle masaj uygulamaları Uzak Doğu’dan gelen işinde uzman ve profesyonel masör ve masöz tarafından uygulanıyor. Ayrıca uygulanan harika bakımlar deneyimli cilt bakım uzmanları, uzman terapistler tarafından uygulanır. Masaj ve spa hizmeti veren oteller gündelik hayatın verdiği tüm sıkıntılardan arınmanın yollarıdır.Bu tesislerde bunun için de bu merkezler güzellik katacak tüm uygulamaları yaşatıyor.

SPA merkezine sahip olan bu otellerin bazıları şans eseri bölgeye uygun termal kaynaklar üzerinde yer alır. Bu oteller, jeotermal suyun doğal olarak sahip olduğu iyileştirici özellikleri  ileSPA’larında misafirlerine çok farlı değişik   ek tedaviler uygular. Sizde hemen  site üzerinden bize ulaşarak spa ve masaj hizmeti için randevu alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.