Masaj Teknikleri Nelerdir?

halkalı masaj

Masaj teknikleri nelerdir şeklinde araştırma yapan kişiler bunun her masajın türüne göre değiştiğini görebilmektedirler. Klasik masajın yanı sıra bölgesel olarak uygulanan masajlar bulunuyor. Her masajın kişiye faydası farklı olduğu gibi teknikleri de farklı olmaktadır. Masaj hizmeti veren otel olarak bizler profesyonel bir ekibe sahibiz. Bu şekilde alanında uzman ekibimizle her masajı uygun olan tekniklerle uyguluyoruz Böylece masaj yaptıran kişinin maksimum fayda alabilmesini sağlamaktayız.

İlk defa masaj yaptıracak ya da çeşitli rahatsızlıkları olan kişilere hangi masajın uygulanmasının daha uygun olduğu uzmanlarımızın yaptıkları görüşme ile belirlenmektedir. Bu sayede masaj bir şifa kaynağı olmakta kişinin yenilenmesi, sağlığına kavuşması mümkün olmaktadır. Uygulanan masajın türü farklı olduğu gibi ayrıca masajın süresi de farklılık göstermektedir.

Masaj Türleri

Masaj türleri dünyanın birçok ülkesinde geliştirilmiştir. Klasik masajların yanı sıra bu geliştirilmiş olan özel masaj türleri kişinin sağlığını kazanmasında, yenilenmesinde etkili olmaktadır. Spor yaralanmalarında, migren, uyku bozukluğu tedavisinde, eklem ve kasa ağrılarına karşı olarak masaj yaptırmak doğru tercih olmaktadır. Masaj sırasında kullanılan doğal aromatik yağlar, sıcak taşlar da masajın etkisinin tam olmasını sağlamaktadır. En çok tercih edilen masaj türleri şu şekildedir.

  • Bali masajı
  • Thai masajı
  • İsveç masajı
  • Klasik ya da bölgesel masaj
  • Dört el masajı
  • Lomilomi masajı
  • Anti stres masajı
  • Aroma terapi masajı
  • Anti selülit masajı

Halkalı Spa ve Masaj Hizmeti Veren Merkezler

Halkalı spa ve masaj hizmeti veren merkezler arasında bizler sağladığımız yüzde yüz müşteri memnuniyetiyle öne çıkmayı başarmaktayız. Profesyonel ekibimiz, nezih atmosferimiz içinde sizlerin kendinizi özel hissetmenizi sağlıyoruz. Hijyenin çok önemli olduğunu düşünüyor ve merkezimizde tüm hijyen kurallarına dikkatle uyulmasını sağlıyoruz. Dünyanın en büyük kentlerinden birinde yaşayan sizleri yaşadığınız stresten arındırıyoruz. Masajın yanında merkezimizde bulunan Türk hamamı, sauna ve buhar odası ile de çok daha zinde ve sağlıklı olabilirsiniz. Zamanın sizler için çok kıymetli olduğunu biliyoruz ve bunun için randevu sistemiyle çalışıyoruz. Sizlere ayrıca kişisel bakımınızı yaptırabileceğiniz yüz ve cilt bakımı, kuaför ve ağda hizmetleri de sunmaktayız. Sitemiz üzerinden randevu almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.