Masaj Seansları

Masaj Seansları

Masaj seansları uygulanan masajın türüne göre farklılık göstermektedir. Her masajın etki süresi farklı olmakta uygulanan tekniğe bağlı olarak az ya da daha uzun süre uygulanması halinde faydası azalmaktadır. Spa ve masaj hizmeti verdiğimiz otelimizde profesyonel masaj terapistleri bulunmaktadır. Aynı zamanda terapistlerimiz masajlarını uygularken fizyoterapistler gözlemlemektedirler. Bu şekilde doğru teknikler doğru sürelerde uygulanmaktadır.

Masajın seansı merkezimizde çeşidine uygun olarak belirlenmektedir. Bunun yanında her insan özeldir ve ihtiyaçları da farklılık göstermektedir. Bundan kaynaklı olarak her müşterimiz için özel programlar hazırlamaktayız. Sunduğumuz kaliteli hizmetle yüzde yüz müşteri memnuniyeti sağlamaktayız.

4 El Masajı Yararları

4 el masajı yararları nelerdir şeklinde inceleme yaptığımızda bunun kişinin vücuduna pozitif enerji yüklediğini rahatlatıcı etkisinin olduğunu görmekteyiz. Bu masaj adından da anlaşıldığı üzere iki terapist tarafından uygulanmaktadır. İki kişinin oluşturduğu uyumla yapılan masaj ile kişinin yüklendiği negatif enerji pozitif enerjiye dönüşmektedir. Hindistan merkezli olan bu masaj türü günümüzde İsveç, refleksoloji ve shiatsu masajlarının bileşimiyle uygulanmaktadır. Bu üç masajın kombinasyonu ile etkisinin katlanması sağlanmaktadır.

Masajın etkisinin maksimum olması fizyoterapistlerin gözleminde doğru tekniklerle uygulanmasıyla artmaktadır. Spa ve masaj hizmeti veren otel olarak bizler masajın etkisinin artması için ayrıca özel aromatik yağları, sıcak taşları, kremleri de masaj çeşidine uygun şekilde kullanmaktayız. Kişiye özel programlar hazırlıyor kaliteli hizmetimizle yüzde yüz müşteri memnuniyeti sağlıyoruz.

Masaj ve Spa Hizmeti Veren Oteller

Masaj ve spa hizmeti veren oteller arasında sunduğumuz kaliteli hizmetle rakiplerimizin önüne geçmekteyiz. Elit merkezimizde tüm hijyen kurallarına dikkat edilmektedir. Müşterilerimizin yenilenmesi için ekibimiz güler yüzlü şekilde hizmetlerini sunmaktadır. Masaj sağlıklı ve zinde hayat için çok önemlidir. Bunun yanında Türk hamamı, buhar odası, saunanın da etkisi büyüktür.

Merkezimizde sunduğumuz hizmetlerden tek başınıza olduğu gibi çift olarak da yararlanmanız mümkün olmaktadır. Yüz ve cilt bakımı, bay bayan ağda, kuaför hizmetlerimizle de ayrıca kişisel bakımınızı yaptırabilirsiniz. Bakırköy’de İstanbul’un merkezinde bir adım yakınınızdayız. Spa ve masaj hizmetlerimizden yararlanmak için randevuyu sitemiz üzerinden alabilirsiniz. Ayrıca temsilcilerimizle görüşerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.