Masaj Malzemeleri

Ataköy masaj ve spa

Masaj malzemeleri uygulanan masajın yararının maksimum olması amacıyla tasarlanmışlardır. Doğru malzemeler kullanılarak yapılan masajlar ile kişi yaşadığı stresten ve sağlık sorunlarından kurtulmaktadır. Masaj malzemelerinin yanında masajın etkisinin maksimum olması için mutlaka uzman terapistler tarafından uygulanması gerekmektedir. Bizlerde spa ve masaj hizmeti veren otel olarak profesyonel masaj terapistleriyle çalışmaktayız. Ayrıca terapistlerimiz masajı uygularken onları fizyoterapistler denetlemektedir.

Masajın doğru tekniklerle uygulanabilmesi için kişinin mutlaka masaj yatağında olması gerekiyor. Bu amaçla üretilmiş hijyenik masaj yatakları merkezimizde bulunmaktadır. Ayrıca masajın türüne bağlı olarak özel aromatik yağlar, sıcak taşlar da kullanılmaktadır. Masaj sonrası kişinin dinlenmesi için yataklar, duşlar da merkezimizde bulunuyor. Ayrıca masajın etkisinin maksimum olmasını sağlayacak Türk hamamı, sauna ve buhar odası da merkezimizde yer alıyor.

Masajın Yararları

Masajın yararları çok eski zamanlardan bu yana bilinmektedir. Hatta eski tarihlerden bu yana masaj bir tedavi yöntemi olarak kullanılmaktadır. Günümüzde geliştirilmiş olan masaj türleri, stresten kurtulmak, enerjinin artması, çeşitli sağlık sorunlarından kurtulmak, fit bir bedene sahip olmak isteyen kişilerin beklentilerini karşılamaktadır. Elit hizmetimizle bizlerde beklentilerinizin üzerine çıkıyor kişiye özel hizmet veriyoruz.

Profesyonel kadromuzla ihtiyaçlarınız belirlenmekte buna uygun programlar hazırlanmaktadır. Zamanınızın çok kıymetli olduğunu biliyor randevu aldığınızda hazırlıklarımızı önceden tamamlıyoruz. Spa ve masaj hizmetlerimizden yararlanarak bedenen ve zihnen sağlıklı, başarılı ve mutlu bir hayata sahip olabilirsiniz. İstanbul’un kalabalığından uzaklaşarak merkezimizde kendinizi özel hissedeceğiniz anlar yaşayabilirsiniz.

Ataköy Masaj ve Spa

Ataköy masaj ve spa hizmetinde önceliğimiz sizlerin memnuniyetinizdir. Bunun için kaliteden ödün vermiyor alanında uzman kadromuzla hizmetlerimizi sunuyoruz. Masaj türlerinin yanı sıra Türk hamamı, buhar odası, kar çeşmesi, sauna ile tüm stresinizden kurtularak yeniden doğmuş gibi hissedeceğiniz anlar yaşamanızı sağlıyoruz. Alanında uzman ekibimiz ayrıca yüz ve cilt bakımı, kuaför, bay, bayan ağda hizmetleri vermektedir.

Çağımızın insanlarının en büyük sorunu olan stresten merkezimizde yaptıracağınız masaj ile kurtulmanız mümkün olmaktadır. Bunun yanında uyku bozuklukları kronik baş, eklem, kas ağrılarından da kurtulabilirsiniz. Anti selülit masajı ile fit ve zinde bir görünüme sahip olabilirsiniz. Spa ve masajın çok daha fazla yararlarını görmek için sitemiz üzerinden randevu alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.