Masaj Çeşitleri Ve Masaj Hizmeti Veren Oteller

masaj çeşitleri ve otelleri

Masaj çeşitleri ve masaj hizmeti veren oteller son yıllarda tercih edilen oteller olmuştur. Masaj hayat verir düzene sokar, enerjiyi çoğaltır ve arındırır, canlandırır. Masaj Ve Spa Otelleri Ruh ve beden sağlığını düzenler ve tüm enerji boyutlarını düzene koyar. Kan dolaşımı düzelir çünkü oksijen alımı çoğalır ve düzelir.Masaj hizmeti veren oteller daima tercih edilmektedir.

Tüm aile gelerek yenilenen masajla sıfır stres kalarak evine dönenler çoğunluktadır. BÜ gerçekten harika ve sağlıklı yaşamanın adeta iksirli bir sırrı gibidir.

Hangi Masaj Hangi Hastalık İçin

Hangi Masaj Hangi Hastalık İçin sorusunu açarak bilgilere bakalımbu konu geniş apsamlı ve sayfaar süren ayrıntılı bir yazı gerektirir,  fakat kısa ve öz olarak yazarsak:

* Thai masajı

Hindistan ve Çin kökenli  Thai masajı, masörler el ve avuçları aracılığıyla vücuttaki bazı belirlenmiş noktalara çeşitli basınç uygulaması ile yapılıyor. Buradaki amaç vücudu stresten arındırmak ve vücudun dengesine kavuşmasını sağlamak Masaj Ve Spa Otelleri ile daha pratik.

* İsveç Masajı

Vücuttaki kan dolaşımını hızlandırmak isteyen kişiler için birebir olan İsveç masajı, kaslar üzerinde bulunan gerginliği azaltarak kasların gevşemesine yardımcı oluyor. Bu masajın süresi ise yaklaşık bir saattir. İsveç masajında vücudu rahatlatan çeşitli hoş kokulu yağlar kullanılır.

*Aromaterapi Masajı

Aromatik olanlar ve bitkisel bazlı yağlarla vücudun belirli bölümlerine hafif hafif dokunuşlar şeklinde uygulanması esasına dayanan aroma terapi masajı, yapılan masajın kendisi kadar bitkisel içerikli yağlarla da kişiyi rahatlatıyor.

* Yüz Masajı

Yüz masajı yüz kaslarını rahatlatmak için uygulanıyor. Yüz masajı uyku sorunu çekenlerde, ruhi depresyona yatkın kişilerde  çok faydalı ve gereklidir etkili bir mesaj şeklidir. Yüz masajı yapılınca birlikte yüz kaslarındaki baskı azalır ve kişinin yoğunlaşma gücü artar. Yüz masajı, boyun ve omuz bölgesini de içine alan bir masaj şekli ve bu bölgelerde sorunu olanlar için de ideal bir çözüm.

* Sporcu Masajı

Sporcuların kaslarını rahatlatıp ve sakatlıkların önüne geçmek için yapılan bu masaj vücuttaki ödem ve şişkinlik gibi sorunların da ortadan kaldırılmasını sağlıyor. Bu tip masajların genellikle spor yapan kişiler ve profesyonel sporcuların yaptırılması gerekir.

* Masaj Hayat Verir

Masaj hayat verir ve canlandırır. Masaj Ve Spa Otelleri Ruh ve beden sağlığını düzenler ve tüm enerji boyutlarını düzenler. Bizlere site üzerinden hemen ulaşarak spa ve masaj hizmeti için randevu alabilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.