İsveç Masajı Faydaları Nelerdir?

Taksim İsveç masajı yapan oteller

İsveç masajı faydaları nelerdir incelemesi yapıldığında oldukça fazla olduğu görülmektedir. Bu masaj türünde diğer masajlardan farklı bir teknik kullanılır. Ayrıca daha derin baskı uygulandığından kaslardaki laktik asit asitin çıkmasını yerine oksijen dolmasını sağlamaktadır. Bu özelliği ile özellikle sporcuların tercih ettiği bir masaj türü olmaktadır. İsveç masajı uygulanmasıyla bedenin yanında zihnen yaşanan stresten de kurtulmak mümkün olmaktadır. Masajın yararları arasında şunlar sayılabilmektedir.

  • Vücudun dengelenmesini sağlar.
  • Kas ve eklem ağrılarının tedavisinde etkilidir.
  • Kandaki oksijen oranını arttırır.
  • Uyku bozukluklarının düzelmesini sağlar.
  • Migren tedavisinde etkilidir.
  • Bedenin gerginliği ortadan kalkar ve enerji verir.
  • Bağışıklık sisteminin güçlenmesine etki eder.

Taksim İsveç Masajı Yapan Oteller

Taksim İsveç masajı yapan oteller sizlerin günün stresinden kurtulmanızı, sağlıklı ve zinde bir bedene sahip olmanızı sağlamaktadırlar. Spa ve masaj hizmeti veren otel olarak bizlerde tecrübeli kadromuzla bir adım yakınınızdayız. Sertifikalı masaj terapistlerimiz, fizyoterapistlerimizle üstün kalitede hizmet sunmaktayız. Nezih bir ortamda güler yüzlü ekibimizle iş ve özel hayatınızda başarınızı arttırmanıza yardımcı oluyoruz.

Masaj bir şifa kaynağı olmakla birlikte mutlaka uzmanlar tarafından ayrıca uygun ortamda ve malzemelerle uygulanmalıdır. Ancak bu şekilde tam fayda sağlanmaktadır. Uzman terapistlerimizin uyguladığı masajlarla sağlıklı, fit bir görünüme sahip olabilirsiniz. Ayrıca kişisel bakımınızı da kuaför, yüz ve cilt bakımı, bay bayan ağda bölümlerimizde yaptırabilirsiniz. Hijyene çok önem veriyor merkezimizde tüm hijyen kurallarına dikkat ediyoruz.

Spa ve Masaj Fiyatları

Spa ve masaj fiyatları hizmetin verildiği otele ya da merkeze göre değişiklik göstermektedir. Sizlerin en büyük beklentinizin kaliteli hizmeti bütçenize uygun fiyatlarla almak olduğunu bilmekteyiz. Bizlerde bu beklentiyi karşılamakta ve bütçenize uygun fiyatlarla hizmet vermekteyiz. Masaj seanslarının fiyatları türüne bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Bunun yanında merkezimizi tercih ettiğinizde size özel programlar hazırlamaktayız.

Spa ve masaj hizmetlerimizden yararlandığınızda bedenen olduğu gibi ruhen de sağlıklı, mutlu ayrıca başarılı bir yaşama sahip olabilirsiniz. Merkezimizde bulunan Türk hamamı, sauna, buhar odası da kendinizi şımartacağınız anlar yaşamanızı sağlamaktadırlar. Tüm hizmetlerimizden tek başına ya da çift olarak yararlanabilirsiniz. Sitemiz üzerinden bizimle iletişime geçerek spa ve masaj randevusu alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.