İndirimli Masaj Salonları

Nişantaşı masaj merkezi olan oteller

İndirimli masaj salonları sağlıklı, fit ve zinde bir yaşama sahip olmak isteyen kişilerin beklentilerini karşılamaktadırlar. Spa ve masaj merkezimizde uyguladığımız indirimlerle günümüzde yaşanan ekonomik zorluklar karşısından sizlere destek vermekteyiz. Elit bir ortamda profesyonel kadromuzla kendinizi şımartacağınız anlar yaşamanızı sağlamaktayız. Çok eski tarihlerden bu yana insanların stresten kurtulmak, rahatlamak ve zinde bir bedene sahip olmak için masajı tercih ettiği bilinmektedir.

Spa ve masaj hizmeti veren otel olarak bizlerde deneyimli ekibimizle adeta şifa sunmaktayız. Size özel hazırladığımız paketlerimizle yeniden doğmuş gibi hissedeceğiniz anlar yaşatıyoruz. Her ihtiyaca yönelik masaj çeşitleri uzman terapistlerimiz tarafından uygulanmaktadır. Klasik masajların yanında uygulanan farklı masajlarla çeşitli hastalıklardan kurtulmanız bedenen olduğu gibi zihnen de rahatlamanız mümkün olmaktadır.

Nişantaşı Masaj Merkezi Olan Oteller

Nişantaşı masaj merkezi olan oteller İstanbul’un merkezinde sizleri günün stresinden kurtarmakta kendinize ayıracağınız zamanların mükemmel geçmesini sağlamaktadırlar. Uzman masaj terapistleri uygulanan masajın türüne göre doğal yağlar, sıcak taşlar kullanarak etkisinin artmasını sağlıyorlar. Sağlığa katkısı masaj kadar olan Türk hamamı, sauna ve buhar odası da merkezimizde yer almaktadır. Bu hizmetlerden tek başına olduğu gibi sevdiklerinizle birlikte çift olarak da yararlanabilirsiniz.

Alanında uzman kadromuzla kişiye özel bakımlarınızı tüm hijyen kurallarının uygulandığı merkezimizde yaptırmanız mümkün olmaktadır. Fit ve sağlıklı görünüm için anti selülit masajları yaptırabilirsiniz. Aynı şekilde kas ve eklem ağrılarından ilaç kullanmadan kalıcı olarak kurtulmanız da mümkün olmaktadır. Nezih kendinizi özel hissedeceğiniz merkezimizde güler yüzlü ekibimizle hizmet veriyoruz.

Spa ve Masaj Fiyatları

Spa ve masaj fiyatları her merkezde değişiklik göstermektedir. Bununla birlikte sizlerin beklentinizin kaliteyi uygun fiyatla almak olduğunu bilmekteyiz. Bu amaçla bizlerde çeşitli kampanyalar düzenliyor indirimli fiyatlarımızı sizlere sunuyoruz. Çok iyi bilindiği gibi masajın çeşidine bağlı olarak fiyatlarda değişmektedir. Bu konuda bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Masajın yanında Türk hamamı, sauna, buhar odası, kar çeşmesi hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Yüz ve cilt bakımı, kuaför, bay bayan ağda hizmetlerimizle de kişisel bakımınızı merkezimizde yaptırabilirsiniz.  Hazırlayacağımız size özel paket programlarla sağlıklı, yenilenmiş, bakımınızı yaptırmış olarak merkezimizden ayrılabilirsiniz. Masaj ve spa hizmeti veren otel olarak randevu sistemiyle çalışmaktayız. Sizde sitemiz üzerinden iletişime geçerek randevu alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.