Hotel Spa Hizmeti

Hotel Spa Hizmeti
Hotel spa hizmeti ile rahatlamaya hazır mısınız? En az 3 yıldızlı otel tüm otellerde bulunan spa hizmetleri sayesinde hem otel çalışanları hem de misafirler rahatlama seanslarına katılabiliyor. Ülkemizdeki her şehirde olan bu hizmet sayesinde siz de üzerinizdeki tüm kötü enerjiyi atma imkanı bulacaksınız.
Spa Hizmeti Nedir?
Spa, Romalılardan günümüze kadar ulaşan bir güzellik ve rahatlama seansıdır. Seanstan önce çoğunlukla yüzme yapılır ya da duş alınır. Sonrasında masaj yataklarına geçerek kendinizi usta masör ya da masözlere bırakırsınız. Bu masa üzerinde genelde yüz üstü yatılır. Masaj uzmanları sırtınız, beliniz, kolunuz ve bacağınıza sihirli dokunuşlar yaparak bu bölgelerdeki kas ağrılarını, sinir sıkışmalarını giderir, size rahat bir gün vadeder. Sırt üstü yatılarak da spa masajları yaptırılabilir. Bu durumda da kol, bacak ve yüz masajları yapılır. Her iki pozisyonda da masaj uzmanları isteğinize göre aromalı terapi yağlarından faydalanabilir. Yağların kullanımı vücudunuzun masaja daha hızlı yanıt vermesini sağlayacaktır.
Spa hizmeti günümüzde masaj uzmanlığı belgesini almış herkes tarafından sağlanabilir. Ülkemizde ise bu hizmetler genelde güzellik merkezleri ile 3 ve daha yüksek yıldızlı otellerde sağlanır. Güzellik merkezlerindeki spa hizmetlerinde çalışanlar genelde Türk iken otellerde çalışan kişiler masajın anavatanı sayılan Asya Kıtasından ülkemize gelmiş olan uzmanlardır.
Hotel Spa
Spa hizmetleri güzellik ve masaj merkezlerinde verilebileceği gibi otellerde de verilebilir. Güzellik merkezine gitmek istemeyen ya da yakınlarında merkez olmayan kişiler spa uzmanlarının çalıştığı hotelleri tercih edebilirler. Herhangi bir hotelde spaya gitmek oldukça normal bir durumdur çünkü her insanın rahatlamaya ihtiyacı vardır. Gün içerisindeki koşuşturmaca, stres, sıkıntı ve daha pek çok olumsuzluklar yalnızca ruhumuzu değil kaslarımızı da etkiler. Bu sebeple de pek çok insanın masaja ihtiyacı vardır. Bu ihtiyacı gidermek için de dilediğiniz bir hotelden spa masajı randevusu alarak hizmetten yararlanabilirsiniz. Hotel spa hizmetinden faydalanmak için hotelin internet sitesinden randevu alabileceğiniz gibi telefon numarası ile hotel spa kısmıyla iletişime geçerek randevu alabilirsiniz.
Sağlıklı, mutlu ve stresten uzak günler için düzenli masaj yaptırmayı ihmal etmeyiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.