En Kaliteli Masaj Yağları Hangileridir?

en kaliteli masaj yağları

En kaliteli masaj yağları hangileridir araştırması yapıldığında bunların doğal, organik olan yağlar şeklinde sonuçlara erişilmektedir. Çeşitli bitkilerden elde edilen yağlar uygulanan masajın etkisinin artmasını sağlamaktadır. Elbette uygulanan her masajın etkisini arttıracak yağ farklıdır. Merkezimizde bulunan uzman masaj terapistlerimiz her masaja uygun olan yağları seçerek bunları kullanmaktadırlar. Masaj sırasında yağ kullanımıyla kaslar daha çok rahatlamakta ve yumuşamaktadır.

Yoğun iş hayatından oluşan stres, yorgunluk, çeşitli hastalıkların tedavisinde masaj çok etkilidir. Bunun yanında mutlaka masajın uzman terapistler tarafından uygulanması gerekiyor. Tecrübeli olmayan kişiler tarafından yapılacak masajlar yarardan çok kişiye zarar verebilmektedir. Masajdan maksimum fayda sağlayabilmeniz için tecrübeli kadromuzla hizmet vermekteyiz.

Masaj Çeşitleri Nelerdir?

Masaj çeşitleri dünyanın birçok ülkesinde geliştirilmiştir. Her masajında farklı etkileri bulunmaktadır. Bizlerde spa ve masaj merkezimizde kişiye özel hizmet vermekteyiz. Uzmanlarımız önceden yaptıkları görüşmelerle sağlıklı bir bedene sahip olmanız için gerekli masajı tespit etmektedirler. Programlarımız kişiye özel olarak hazırlanarak uygulanmaktadır. Masaj yaptıran kişi yenilenmekte, iş ve özel hayatında çok daha başarılı ve mutlu olmaktadırlar. Masajlar komple ya da bölgesel olarak uygulanabilmektedir.

Aromaterapi masajı yaşanan stresin ortadan kaldırılmasını sağlamaktadır. Masaj sırasında kullanılan yağların yatıştırıcı etkisi güzel kokuları kişinin tam olarak rahatlamasını sağlamaktadır. Masajın etkisinin artması için ayrıca doğru tekniklerin kullanılması şarttır. Merkezimizde masaj terapistlerimiz masajlarını fizyoterapistlerin denetiminde uygulamaktadırlar. Bu şekilde alınan fayda maksimum olmaktadır.

Spa ve Masaj Fiyatları

Spa ve masaj fiyatları değişiklik göstermektedir. Spa ve masaj hizmeti veren otel olarak bizler kalitenin uygun fiyatla buluşmasını sağlamaktayız. Elit bir ortamda, profesyonel ekibimizle müşteri memnuniyeti odaklı olarak hizmet vermekteyiz. Merkezimizde ayrıca Türk hamamı, sauna, buhar odası ve kar çeşmesi de bulunmaktadır. Ayrıca yüz ve cilt bakımı, kuaför, bay, bayan ağda hizmetlerimizle kişisel bakımınızı da merkezimizde yaptırabilirsiniz.

İstanbul’un merkezinde Bakırköy ilçesinde ulaşımı çok kolay olan otelimizde masaj hizmetlerinden yararlanmak için randevuyu sitemizden alabilirsiniz. Randevuyu önceden almanız ile hazırlıklarımızı önceden yaparak zaman kaybı yaşamanızın önüne geçebiliriz. Güler yüzlü ekibimizin vereceği hizmetle kendinizi şımartacağınız anları yaşayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.