Beyoğlu Masaj Ve Spa Hizmeti Veren Oteller

beyoğlu spa ve masaj

İstanbul ili içerisinde spa hizmeti de veren otellerde sağlık ve rahatlık Beyoğlu masaj ve spa hizmeti veren oteller arasında Beyoğlu masaj ve  spa hizmeti veren otelde sağlık, konfor ve işinin ehli uzman masörlerle  hizmet veriyor. Aroma terapi, buhar odası, İsveç masajı, havuz, jakuzi,  sauna ve çok daha fazla çeşitlilikte sağlığınıza hizmet veren inanılmaz faydalı uygulamalar Beyoğlu masaj ve spa hizmeti veren oteller de sağlıklı bir yaşam sizi bekliyor

Verilen hizmetler yapılan masajlar arasında vücut, yüz ve  dekolte masajları, Volkanik Taş Terapisi, vücut bakımı, Bali, Mandra – 4 el masajı- Aromaterapi, İsveç, Nerolie masajları ve daha pek çok masaj türlerinin bulunduğu Beyoğlu spa hizmeti veren otel tüm ağrı, incinme, gerginlik, tutulmalar aynı zamanda ruhsal gerginlik ve yorgunluğun mutlaka   geçeceğini garanti ederiz.  Kişiye özel masajlardan dilerseniz her hafta farklı birini tercih edebilirsiniz.

 Özellikle spa masajının ruh ve beden için yadsınmayacak son derece güçlü yararları vardır. .Spa masajlarında  özellikle su ile birlikte , doğal son derece  şifalı taşlar, aromatik, hoş kokulu yağlar ve esanslar, bunların yanı sıra  profesyonel masaj teknikleri uygulanır. Bunlardan bazılarını sıralayalım:

  Spa’nın faydaları nelerdir?

* sindirim sistemini yeniler ve düzene sokar

*  Romatizma, kas gerilimleri ve siyatik gibi hastalıklara son derece faydalıdır.

*  Enerji kanallarını besleyerek ve tıkalı olanların açılmasını sağlar.

*  kan dolaşımını düzenler,

*  toksinlerin vücuttan hızla atılıp temizlenmesini hızlandırır,

* Vücudun dinamizminin yenilenmesini sağlar

* enerji kanallarını aktive eder.

*  detoks özeliği vardır

Gündelik hayatın getirdiği stres, çeşitli gerginlik yapan faktörler ve umutsuzluklar insanları tedirginliğe uğratıyor. Bu tedirgin hal ruhsal ve bedensel rahatsızlıklar, kas tutulmaları, kaslarda yumrular yapabiliyor. Daha kötüsü ise depresif haller. Tüm bunlarının her bir tanesine şifa olacak masajlar ve işinin ehli masörler sizi yeniden doğmuşçasına huzura götürecektir. Beyoğlu masaj ve spa hizmeti veren otellerde kendinizi evinizde hissettiren fakat otel konforunu da sonuna değin yaşatan güzellikler sunan bir yerde hissedeceksiniz. Spa’da bizi tercih edebilirsiniz! Sitemiz üzerinden bize ulaşıp spa ve masaj için randevu alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.