Bali Masajının Faydaları Nelerdir?

Bali masajı nasıl yapılır

Bali masajının faydaları nelerdir araştırması yapıldığında çok sayıda olduğu görülebilmektedir. Uzak doğunun en eski masaj türlerinden biri olan bu masaj türü ile kişi bedenen ve zihnen çok daha sağlıklı, enerjik bir hayata sahip olabilmektedir. Masajdan maksimum fayda sağlanması amacıyla merkezimizde uzman terapistler bulunuyor. Sertifikalı olan terapistler ayrıca fizyoterapistlerin eşliğinde masajlarını uygulamaktadırlar.

Masajın maksimum etkiyi sağlayabilmesi için masaj sırasında terapistler ylangylang yağı kullanmaktadırlar. Doğru tekniklerle uygulanan masaj ve yağ ile kişi yaşadığı stresten kurtulmaktadır. Bedenin enerjisi yükselmektedir. Ayrıca bu masaj migren, uyku bozuklukları tedavisinde de etkilidir. Masaj uygun sıcaklıkta, özel masaj odasında, oluşturulan sıcak atmosferde uygulanmaktadır.

Bali Masajı Nasıl Yapılır?

Bali masajı nasıl yapılır incelendiğinde sertifikalı terapistler masaj öncesinde ayak ritüeli uygulamaktadırlar. Ardından kişinin bedeninin doğru noktalarına yumuşak baskılar uygulanıyor. Özellikle kas ve eklem ağrıları olan kişiler uygulanan doğru tekniklerle bu ağrılardan kurtulabilmektedirler. Kaslara yapılan masajla oksijen miktarı artmakta bu şekilde kişinin enerjisi de artarak zinde hissetmektedir.

Uyku bozuklukları günümüz insanının yaşadığı en büyük sorunlar arasındadır. Bali masajı yaptıran kişiler bu sorundan kurtulmaktadırlar. Uyku düzenini kazanan kişi dinlenebilmekte iş ve özel hayatında çok daha başarılı olabilmektedir. Masajı yaptıran kişiler rahatlamakta, fit ve zinde bir bedene sahip olabilmektedirler. Kişiye özel hizmet verdiğimiz merkezimizde sizin için uygun olan programlar hazırlanmaktadır.

Masaj ve Spa Fiyatları

Masaj ve spa fiyatları çeşitli merkezlerde değişiklik göstermektedir. Bunun nedeni hizmet kalitesinin farklı olmasıdır. Bunun yanında insanların en büyük beklentisi kaliteli hizmeti uygun fiyatlarla alabilmektir. Masaj hizmeti veren otel olarak bizlerde bu beklentiyi karşılamaktayız. Kaliteli hizmeti uygun fiyatlarla sunuyoruz. Bu şekilde bütçenizi zorlamadan kendinizi özel hissedeceğiniz anlar yaşayabilmenizi sağlıyoruz.

Masajın yanında Türk hamamı, buhar odası, sauna ve kar çeşmesi ile kendinizi şımartabilir, yeniden doğmuş gibi hissederek merkezimizden ayrılabilirsiniz. Yüz ve cilt bakımınızı yaptırabilir, kuaför ve ağda hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Hazırladığımız hediye kartlarını sevdiklerinize armağan ederek onlarında mutlu olmasını sağlayabilirsiniz. Spa ve masaj hizmetlerimizden sitemiz üzerinden randevu alarak yararlanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.