Bakırköy spa ve masaj hizmeti

niçin masaj yaptırmalıyım

Bakırköy spa ve masaj hizmeti kaliteli hijyene son derece dikkat eden, profesyonel ve uzman kadrosuyla hizmet vermeye devam ediyor. Tarihçesi ve hikâyesi Roma imparatorluğuna dayanan spa masajlarının savaşlarda yorgun düşen, enerjisini kaybeden Romalı askerlerin yaraları ve yorgunlukları için yapılan spa masajları Roma’dan Avrupa’ya kadar yayılmıştır. Anlam olarak sağlık dinç olmak, estetik, güzellik ayrıca suyun gücü ile iyileşmeyi su ve suyun iyileştirici gücünü anlatmak isteyen spa, sudan gelen sağlık anlamına gelir.

 spa masajları o kadar etkili oluştur ki  sonra o devirlerde yaklaşık 14. Yüzyılda, Belçika da spa isimli bir şehir kurulmuştur. Masajın gerekliliği ve önemi hakkında faydalarını bilerek karar verebiliriz.

Niçin masaj yaptırmalıyım ?

Niçin masaj yaptırmalıyım sorusunun cevabı çok geniş kapsamlıdır. Günümüzün can sıkıntısına yol açan yaşam koşullarında hastalıların çoğu stres kaynaklıdır. Bunun önüne geçilmesinin en doğal şifalı yolu masaj çeşitleridir. Bakırköy spa ve masaj hizmeti  size masaj çeşitlerini en uygun fiyatlar ve seanslarla sunuyor.Masajların insan ruhu ve bedeni için faydalarını özetleyecek olursak en başta kan dolaşımını düzenlemesinden söz ederiz.

* Detoks özelliği ise vücudumuzdaki zararlı tüm maddelerin dışarı atılmasını sağlamaktadır.

* Romatizma hastalıklarının iyileşmesinde son derece etkilidir.

* Sindirim sistemini düzene sokar ve rahatlatır.

*  Kapanan enerji kanallarını aktive eder.

*  Kaslar gevşer ve yumuşar

* . Adalelerdeki yumrular, sıkışmalar açılır ve rahatlar.

* Beyin üzerinde de çok etkilidir. Beyin yorgunluklarını giderir hafiflik ve yeniden doğmuş gibi zindelik katar.

*  Vücuttaki aşırı elektriği yok eder.

* Gerginlik, depresyon, uyku bozukluğunu giderici özelliklere sahiptir.

* Yağları yakarak yok eder, zinde, parlak, genç bir cilt oluşturur.

Hangi masajı tercih etmeliyim ?

Bakırköy spa ve masaj hizmeti ile irtibata geçerek geniş kapsamlı bilgiler alabilirsiniz. İnsan vücudunun her tür masaja ihtiyacı vardır sırası ile seanslara bölerek her tür masaja devam edebilirsiniz. İşinin ehli uzman masörler tarafından dikkatle ve profesyonel bir şekilde masajlarınız uygulanır.

Bizlere site üzerinden ulaşarak spa ve diğer tüm  masaj hizmetleri için randevu alabilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.