Bakırköy Masaj Merkezi Tavsiyeleri

bakırköy masaj merkezleri

Bakırköy masaj merkezi tavsiyeleri arasında merkezimiz lüks bir otelin içinde verdiği elit hizmetle öne çıkmayı başarmaktadır. Uzun yıllara dayanan tecrübemiz, işinde uzman, güler yüzlü kadromuzla yüzde yüz müşteri memnuniyeti odaklı olarak hizmet veriyoruz. Sertifikalı masaj terapistlerimiz, onları gözlemleyen fizyoterapistlerin eşliğinde masaj uygulamaktadırlar. Elit hizmetimizle sizi şehrin kalabalığından alıyor, mutlu, huzurlu zamanlar yaşatıyoruz.

Masaj yorgunluktan kurtulmanın yanında ayrıca pek çok hastalığın tedavisinde de etkilidir. Kas ve eklem ağrılarından kurtulmanın yanı sıra uyku bozuklukları, migren tedavisinde masajın önemli bir yeri bulunuyor. Günümüze kadar dünyanın birçok ülkesinde geliştirilmiş masaj teknikleri bulunmaktadır. Bizlerde merkezimizde bu teknikleri uygulamakta ve maksimum yarar olmasını sağlamaktayız.

Masaj Çeşitleri

Masaj çeşitleri çok sayıda bulunmaktadır. Bu masaj çeşitlerinin her birinin de kişiye faydası ayrıdır. Masaj çeşitlerinden hangisinin size daha uygun olduğu ve yarar sağlayacağı konusunda uzmanlarımız yardımcı olmaktadırlar. Önceden yapılan görüşmeler ile şikayetler belirlenerek buna uygun programlar hazırlanmaktadır. Masaj tek başına yararlı olmakla birlikte spa hizmetlerimiz ile tamamlandığında kişinin sağlığı, zindeliği maksimum olmaktadır. Masaj çeşitlerinin arasında şunlar yer almaktadır.

  • Komple ve bölgesel masaj
  • Thai masajı
  • Bali masajı
  • 4 el masajı
  • Spor masajı
  • Anti selülit masajı
  • Aromaterapi masajı
  • Derindoku masajı
  • Lomi lomi masajı

Spa ve Masaj Hizmeti Veren Oteller

Spa ve masaj hizmeti veren otel olarak kendinizi yeniden doğmuş gibi hissetmenizi sağlamaktayız. Nezih bir ortamda, güler yüzlü kadromuzla hizmetlerimizi sunuyoruz. Merkezimiz içinde Türk hamamı, buhar odası, sauna ve kar çeşmesi bulunmaktadır. Aynı zamanda kişisel bakımınızı yaptırabilmeniz için kuaför, yüz ve cilt bakımı, bay bayan ağda hizmetleri de vermekteyiz. Tüm hizmetlerimizden tek başına yararlanabileceğiniz gibi çift olarak da yararlanmanız mümkün olmaktadır.

Tek kişilik masaj odalarımızın yanı sıra sevdiklerinizde aynı anda masaj yaptırabileceğiniz çift kişilik masaj odalarımız bulunmaktadır. İstanbul’un merkezinde bir adım yakınınızda kendinizi şımartacağınız anlar yaşamanızı sağlamaktayız. Sertifikalı masaj terapistleri, fizyoterapistler ve alanında uzman ekibimizle dakik olmaya önem vermekteyiz. Sitemiz üzerinden bizimle iletişime geçerek masaj için randevu alabilirsiniz. Bu şekilde bizlerde gerekli hazırlıkları yaparak zaman kaybı yaşamanızın önüne geçebiliriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.