5 Adımda Doğru Masaj Teknikleri

doğru masaj teknikleri

5 adımda doğru masaj teknikleri uygulandığı takdirde kişinin stresinden ve rahatsızlıklardan kurtulmasını sağlamaktadır. Masaj yararlı olmakla birlikte mutlaka uzmanlar tarafından doğru tekniklerle uygulanması gerekmektedir. Doğru tekniklerin yanında ayrıca uygun malzemeler kullanılmalıdır. Her masaj sırasında kullanılacak malzemelerde farklıdır. Masaj hizmeti verdiğimiz merkezimizde sertifikalı masaj terapistleri bulunmaktadır. Aynı zamanda uzmanlarımıza fizyoterapistler eşlik etmektedirler.

Yoğun geçen iş hayatı, stres, yanlış duruş ve uzun süre oturarak çalışma zorunluluğu insanların kaslarında ve eklemlerinde hasarlar oluşturuyor. Uygulanacak doğru masajlar ile kişiler bütün bu sorunlarından kalıcı şekilde kurtulabilmektedirler. Profesyonel ekibimizle masaj merkezimizde kişiye özel hizmet sunmaktayız. Nezih bir ortamda, güler yüzlü ekibimizle yüzde yüz müşteri memnuniyeti oluşturmaktayız.

Spa ve Masajın Yararları

Spa ve masajın yararları oldukça fazladır. Sizlere verdiğimiz elit hizmetle masajdan en iyi şekilde yararlanmanızı sağlıyoruz. Masajın doğru teknikleri arasında ilk olarak ortamın sessiz ve huzur verici olması bulunuyor. Bunun yanında oda sıcaklığının da uygun şekilde ayarlanması önemlidir. Ardından kişinin ihtiyacı belirlenmeli ve buna uygun masaj çeşidinin seçilmesi gerekmektedir. Doğru masaj çeşidinin belirlenmesi için uzmanlarımız önce sizlerle görüşme yapmaktadırlar.

Masajın yararlı olması için seans süresi de doğru olarak ayarlanmalıdır. Doğru süre içinde yapılan masajla kişi yeniden doğmuş gibi hissedebilmektedir. Ayrıca masaj sırasında gerekiyorsa yağ ve krem kullanılması gerekmektedir. Masaj terapisti de uygun yağ ve krem seçimini önceden yapmaktadırlar. Tüm hazırlıklar önceden yapıldığından zaman kaybı da yaşanmamaktadır.

Spa ve Masaj Randevusu Veren Oteller

Spa ve masaj randevusu veren oteller elit hizmetleriyle tercih edilmektedirler. Bu otellerde oluşturulan elit ve güvenli ortamda masaj yaptırmanın keyfi daha fazladır. Masaj ve spa hizmeti veren otel olarak bizlerde kalitemiz ile en çok ilgiyi görmekteyiz. Kendinizi şımartacağınız anları merkezimizde yaşayabilirsiniz. Ayrıca kişisel bakımınız için ihtiyaç duyacağınız, kuaför, yüz ve cilt bakımı, bay bayan ağda hizmetlerimizden de yararlanabilirsiniz.

Spamızda Türk hamamı, buhar odası, sauna hizmetlerimizden de yararlanabilirsiniz. İhtiyaç duyduğunuz masajın en doğru tekniklerle, nezih, hijyen kurallarının tam uygulandığı bir merkezde yapıldığından emin olabilirsiniz. Spa ve masaj hizmetlerimizden yararlanmak, randevu almak için sitemiz üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.