2022 Beylikdüzü Masaj Ve Spa Otelleri

Masaj Ve Spa Otelleri

Beylikdüzü masaj ve spa otelleri İstanbul ilinin Beylikdüzü ilçesinde yer alanBeylikdüzü Masaj Ve Spa Otelleri ile ev rahatlığında ve otel konforunda size gündelik hayatın getirdiği stres, gerilim, sorunların sonucu olan her türlü rahatsızlıklar için birebirdir. Ailenizle birlikte gelerek sağlığınız için güzel bir adım atın.

Vücutta biriken zehirli toksinleri atmanın en etkili tedavi şekli olan masaj yöntemleri ile yeniden doğmuş gibi olacaksınız.

Hangi Masaj Neye İyi Gelir.

Hangi masaj neye iyi gelir sorusunun cevabı alında çok uzun soluklu bir yazı gerektirir fakat kısa ve öz olarak bahsedelim:

*Aromaterapi Masajı

Aromatik olanlar ve bitkisel bazlı yağlarla vücudun belirli bölümlerine hafif hafif dokunuşlar şeklinde uygulanması esasına dayanan aroma terapi masajı, yapılan masajın kendisi kadar bitkisel içerikli yağlarla da kişiyi rahatlatıyor.

* Thai masajı

Hindistan ve Çin kökenli  Thai masajı, masörler el ve avuçları aracılığıyla vücuttaki bazı belirlenmiş noktalara çeşitli basınç uygulaması ile yapılıyor. Buradaki amaç vücudu stresten arındırmak ve vücudun dengesine kavuşmasını sağlamak Masaj Ve Spa Otelleri ile daha pratik

* Yüz Masajı

Yüz masajı yüz kaslarını rahatlatmak için uygulanıyor. Yüz masajı uyku sorunu çekenlerde, baş ağrısı şikâyeti olanlar ruhen depresyon isteyenlerin tercih ettiği mesaj şeklidir. Yüz masajı yapılınca birlikte yüz kaslarındaki baskı azalır ve kişinin yoğunlaşma gücü artar. Yüz masajı, boyun ve omuz bölgesini de içine alan bir masaj şekli ve bu bölgelerde sorunu olanlar için de ideal bir çözüm.

* Sporcu Masajı

Sporcuların kaslarını rahatlatıp ve sakatlıkların önüne geçmek için yapılan bu masaj vücuttaki ödem ve şişkinlik gibi sorunların da ortadan kaldırılmasını sağlıyor. Bu tip masajların genellikle spor yapan kişiler ve profesyonel sporcuların yaptırılması olumlu sonuçlar doğuruyor.

* İsveç Masajı

Vücuttaki kan dolaşımını hızlandırmak isteyen kişiler için birebir olan İsveç masajı, kaslar üzerinde bulunan gerginliği azaltarak kasların gevşemesine yardımcı oluyor. İsveç masajında vücudu rahatlatan çeşitli aromatik hoş kokulu yağlar kullanılıyor. Bu masajın süresi 1 saat.

Masaj Hayat Verir

Masaj hayat verir ve canlandırır. Masaj Ve Spa Otelleri Ruh ve beden sağlığını düzenler ve tüm enerji boyutlarını düzenler. bizlere site üzerinden ulaşarak spa ve masaj hizmeti için randevu alabilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.